Neden Tuba Dekorasyon ?

Devamlılık

2004 yılından beri kapsamlı ve her açıdan uzmanlık gerektiren farklı türlerde, elektrik ve mekanik taahhüt projelerini üstlenip, kendimizi sürekli geliştirmeyi amaçladık. Dün buradaydık, yarın da buradayız.  Çalışanlarımız, müşterilerimiz, tedarikçilerimiz ve tüm paydaşlarımız ile sağlam ve sürdürülebilir ilişkiler kuruyoruz.

Deneyimli Mühendislik Gücü & Stratejik İnsan Kaynağı Yönetimi

Kendini işine adamış, çözüm odaklı mühendis kadromuz ile elektrik ve mekanik taahhüt çözümleri sunuyoruz. Proje yönetimi ekiplerimizi Tuba Dekorasyon’da deneyimli kadrolarımızdan seçiyor, her projenin Tuba Dekorasyon’un tüm bilgi birikiminden faydalanmasını amaçlıyoruz.

Yüksek Kalite Anlayışı

Uzmanlık gerektiren projelere imza atarken, proje dokümantasyonu ve saha uygulamalarında yüksek kalite standartlarından ve projenin şartlarından ödün vermeden işimizi yapıyoruz.  Projelerin ilerleyişini anahtar performans göstergeleri ile takip ediyoruz.

Güvenlik

Tüm çalışanlarımızın sağlığını ve güvenliğini en üst seviyede ele alıyoruz. İSG eğitimlerimizi, risk analizi çalışmalarımızı ve acil durum eylem planlarımızı titizlikle yürütüyoruz.

Etkili Maliyet ve Yönetim Planlaması

Kaynak Yönetim Planlama Sistemi kullanımı ve güçlü bir planlama yapısı ile, projelerimizin her sürecini maliyet ve yönetim açısından etkili şekilde planlıyoruz.