Hakkımızda

Hakkımızda

2004 yılında resmi olarak kurulan şirketımızin kurucuları Coşkun Küçükali ve Şahin Küçükali ‘dir.

Bir aile şirketi olan TUBA DEKORASYON banka tadilatları, lüks oteller ve daire tadilatları yapmaktadır. Genel olarak alçıpan, metal asma tavan, alçı boya, çelik konsirüksiyon, çatı, uzay çatı, seramik, granit ve sıhhı tesisat işlerini anahtar teslim olarak yapmaktayız..

2004 yılından bu güne; Albaraka Türk Katılım Bankası, Kuveyt Türk Katılım Bankası, Türkiye Finans Katılım Bankası, Vakıf Katılım Bankası, Garanti Bankası, Türk Ekonomi Bankası ve özel firmalara inşaat sektöründe hizmet vermekteyiz…

Tuba Dekorasyon;

 1. 1
  Kimdir?

  Tuba Dekorasyon, sektöründe 14 yıllık tecrübesi ve kalite anlayışıyla her geçen yıl daha güçlü ve daha büyük projelere imza atmıştır.

  Akılda kalıcı ve modern mimari konseptlerin yanı sıra, deprem yönetmeliğine uygun sağlam yapılarla da yatırımcılarına kaliteli yaşam alanları sunmayı hedefliyor.

 2. 2
  Misyonu

  Sektörde kurumsallaşması ve güvenirliğiyle ön plana çıkan; yenilikçi ve istikrarlı duruşuyla örnek alınan saygın ve öncü bir şirket olmak, çalışanları ve müşterileriyle Türkiye’nin yatırıma açık potansiyel gücünü çağdaş değerlerle yükseltmek.

 3. 3
  Vizyonu

  Teknolojik yeniliklere uyumlu ve trend yaratan bir üretim politikası izleyerek, ülkemizde “kaliteli yaşam” anlayışını yetiştirmek; müşterilerimiz ve çalışanlarımız için yeni değerler yaratmak.

 4. 4
  Hedefleri

  Uluslararası kalite standartlarında güvenilir mühendislik çözümleri, kapsamlı ve her açıdan uzmanlık gerektiren projelere hizmet sunuyoruz. Attığımız her adımda insana ve doğaya saygıyı esas alıyor, topluma ve tüm iş ortaklarımıza değer katmanın önemine inanıyoruz.

  Müşterilerimize en güvenilir ve kaliteli hizmeti sunarak, bulunduğumuz coğrafyada ilk tercih edilen inşaat firması olmayı, malzeme ve hizmet tedarikçileri ile güvene ve karşılıklı kazanca dayalı sürdürülebilir ilişkiler kurarak yalın ve kilit bir konumda kalmayı, projelerimizde verimli bir risk ve maliyet yönetimi ile sürdürülebilirliği amaçlıyoruz.